Trégr                                         Chlan                      Pokorný                             Demeter

Kolár                                                                                                                       Šebora

Šott                                        Chlada

Střídali: Krajčovič, Hejduk, Bandas, Bartoš

Omluveni: Matulík, Hrdlička, Macko, Vyskočil,

Branky FK Rumburk: Šebora 2x, Kolár 2x, Šott, Chlada, Demeter, Bandas

Ve čtvrtek 22.3. od 19,00 jsme odehráli další přípravné utkání s SK Plaston Šluknov. Náš odvěký rival se nachází o jednu soutěž níž a tak se s ním tak často nepotkáváme. Utkání začalo snahou soupeře o vysoký presink se kterým jsme měli prvních deset minut problémy. Pak se ovšem podařila kolmice Tregimu a po ose Šott, Šebora jsme otevřeli skóre. Chvíli na to naše nová akvizice Kryštof Kolár ulítl po lajně až do brány, a s přispěním teče obránce Šluknova zvýšil na 2 : 0. Chvíli po té po rychlém přenesení hry zprava do leva po ose Kolár, Dinh se prosadil tváří v tvář gólmanovi Jakub Chlada a upravil na 3 : 0. Pak jsme si vybrali slabší chvilku na levé straně defenzivy a soupeř toho využil ke snížení na

3 : 1. Ještě do poločasu se nám povedla další akce, na které byl po přiťuknutí Chlady Radek Šott a neomylně zavěsil na 4 : 1.

Do druhého poločasu jsme prostřídali. Hřiště opustili Šott , Dinh a Bednář a přišli Bandas, Hejduk a Krajčovič. Do středu zálohy se posunul Kolár a na pravou zálohu Chlada. Toho vystřídal v 60té minutě Bartoš. Obrázek hry se příliš nezměnil a po krátkém úseku, kdy jsme chvilku hledali souhru, jsme opět rozjeli brankostroj a postupně jsme odskočili až na rozdíl 8 : 1, když branky po pěkných kombinačních akcích stříleli Bandas, Demeter, Šebora a Kolár. Okolo 75. Minuty se z naší strany utkání zvrhlo v chaotickou parodii na fotbal, kdy každý na hřišti dělal něco jiného než má. Výsledkem toho bylo, že jsme během šesti minut třikrát inkasovali a soupeři tak dovolili zkorigovat výsledek na přijatelnou porážku. Po důrazné domluvě od trenéra jsme se potom vrátili k naší hře a utkání v klidu dohráli.

Naše vítězství i přes tento výpadek bylo zcela zasloužené a mohlo být klidně i vyšší.

HODNOCENÍ TRENÉRA: Utkání splnilo to, co jsme od něj očekávali. Kvalitně jsme kombinovali a tím si vytvářeli šance. K tomu jsme i poměrně dobře napadali rozehrávku soupeře a i z toho jsme vytěžili několik zajímavých šancí. Velice dobře se jeví nová posila Kryštof Kolár, který vedle tradičních držáků sestavy, může naší hře výrazně pomoci. Utkání jsme měli, kromě zbytečného výpadku okolo 80té minuty pod kontrolou. Soupeř byl snaživý, poctivě nás napadal, ale musím ocenit, že jsme se po většinu času dokázali z tohoto tlaku dostat dobrým pohybem a kombinací a z toho pramenili naše šance i góly. Jedinou kaňkou na utkání pro mě byl ten výše zmíněný výpadek. O tom musím s hráči promluvit. To by se nám stávat nemělo ani za rozhodnutého stavu.