24. kolo, So 4.5.2024 10:30
FK Rumburk0
FK Bílina5
23. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Šluknov5
FK Rumburk0
22. kolo, So 20.4.2024 17:00
FK Rumburk4
TJ Sokol Horní Jiřetín..3
21. kolo, Ne 14.4.2024 15:00
1. FC Spořice3
FK Rumburk0
20. kolo, So 6.4.2024 16:30
FK Rumburk1
SK Roudnice nad Labem0
19. kolo, So 30.3.2024 13:00
TJ Nové Sedlo3
FK Rumburk2PP
18. kolo, So 23.3.2024 15:00
FK Rumburk6
TJ Libouchec z.s.5
17. kolo, So 16.3.2024 15:00
TJ Sokol Pokratice - L..6
FK Rumburk0
16. kolo, So 9.3.2024 14:30
SK Strupčice1
FK Rumburk0
Přátelský z., So 2.3.2024 10:00
FK Rumburk3
FK Malšovice2
25. kolo, Dnes 17:00
FK JUNIOR Děčín
FK Rumburk
26. kolo, So 18.05 17:00
FK Rumburk
SK Ervěnice - Jirkov
27. kolo, So 25.05 17:00
TJ Mojžíř
FK Rumburk
28. kolo, So 01.06 17:00
FK Rumburk
FK Dobroměřice
29. kolo, So 08.06 17:00
ASK Lovosice
FK Rumburk
30. kolo, So 15.06 17:00
FK Rumburk
Sportovní klub Dušníky..
21. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
FK Rumburk3
TJ Jiskra Višňová6
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Šluknov2
FK Rumburk4
19. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
FK Rumburk3
TJ Sokol Doubí 3
18. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
FK Rumburk1
FK Mikulášovice2
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
FK Sedmihorky9
FK Rumburk4
Přátelský z., So 10.2.2024 17:00
TJ Lokomotiva Česká Lí..1
FK Rumburk4
1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
TJ Velké Hamry 4
FK Rumburk1
3. kolo, So 28.10.2023 10:00
FK Turnov19
FK Rumburk0
11. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
FK Rumburk1
FK Železný Brod5
10. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
TJ Jiskra Višňová1
FK Rumburk3
22. kolo, Ne 12.05 10:00
FK Železný Brod
FK Rumburk
12. kolo, Ne 19.05 10:00
FK Rumburk
TJ Velké Hamry
14. kolo, Ne 02.06 10:00
FK Rumburk
FK Turnov
15. kolo, Ne 09.06 10:00
FK Rumburk
FK Cvikov
16. kolo, Ne 16.06 10:00
FK Rumburk
TJ Sokol Ruprechtice
18. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK Rumburk3
SK Březiny2
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
SK Bezděkov / SK Roudn..11
FK Rumburk1
16. kolo, So 30.3.2024 10:00
FK Rumburk1
ASK Lovosice16
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
SK Sokol Brozany6
FK Rumburk2
14. kolo, Ne 17.3.2024 10:00
FK Bílina11
FK Rumburk0
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK Rumburk8
FK ČESKÝ LEV Neštěmice..1
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
FK Litoměřicko0
FK Rumburk1
10. kolo, So 28.10.2023 10:00
TJ Dynamo Podlusky4
FK Rumburk6
1. kolo, Čt 26.10.2023 15:30
FK Rumburk4
TJ Dynamo Podlusky3
9. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Březiny2
FK Rumburk5
18. kolo, So 13.4.2024 11:45
FK Rumburk4
SK Březiny5PP
17. kolo, Ne 7.4.2024 11:45
SK Bezděkov / SK Roudn..2
FK Rumburk3
Pohárový zá., Čt 4.4.2024 17:00
FK Česká Kamenice2
FK Rumburk4
16. kolo, So 30.3.2024 11:45
FK Rumburk5
ASK Lovosice4PP
15. kolo, Ne 24.3.2024 11:45
SK Sokol Brozany2
FK Rumburk9
14. kolo, Ne 17.3.2024 11:45
FK Bílina5
FK Rumburk2
13. kolo, So 18.11.2023 11:45
FK Rumburk0
FK ČESKÝ LEV Neštěmice..7
12. kolo, Ne 12.11.2023 11:45
FK Litoměřicko5
FK Rumburk2
10. kolo, So 28.10.2023 12:00
TJ Dynamo Podlusky3
FK Rumburk0
1. kolo, Čt 26.10.2023 14:00
FK Rumburk0
TJ Dynamo Podlusky6
9. kolo, So 28.10.2023 10:00
FK Rumburk0
TJ Sokol Ruprechtice0
7. kolo, So 14.10.2023 15:00
SK Mnichovo Hradiště0
FK Rumburk0
6. kolo, So 7.10.2023 10:00
FK Rumburk0
SK Rapid Liberec0
5. kolo, So 30.9.2023 10:00
FK Turnov0
FK Rumburk0
4. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
FK Rumburk0
FA Jablonec n.N.0
3. kolo, So 16.9.2023 10:00
FK Varnsdorf0
FK Rumburk0
2. kolo, Pá 8.9.2023 17:00
FK Rumburk0
FK Arsenal Česká Lípa..0
1. kolo, So 2.9.2023 13:00
TJ Sokol Pěnčín0
FK Rumburk0
10. kolo, Ne 30.10.2022 10:00
FK Rumburk0
FK Turnov4
9. kolo, Ne 23.10.2022 10:00
SK Rapid Liberec4
FK Rumburk0
21. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
Dorost3
TJ Jiskra Višňová6
24. kolo, So 4.5.2024 10:30
A-Tým0
FK Bílina5
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Šluknov2
Dorost4
23. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Šluknov5
A-Tým0
19. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
Dorost3
TJ Sokol Doubí 3
22. kolo, So 20.4.2024 17:00
A-Tým4
TJ Sokol Horní Jiřetín..3
21. kolo, Ne 14.4.2024 15:00
1. FC Spořice3
A-Tým0
18. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
Dorost1
FK Mikulášovice2
18. kolo, So 13.4.2024 11:45
Mladší žáci4
SK Březiny5PP
18. kolo, So 13.4.2024 10:00
Starší žáci3
SK Březiny2
22. kolo, Ne 12.05 10:00
FK Železný Brod
Dorost
26. kolo, So 18.05 17:00
A-Tým
SK Ervěnice - Jirkov
12. kolo, Ne 19.05 10:00
Dorost
TJ Velké Hamry
27. kolo, So 25.05 17:00
TJ Mojžíř
A-Tým
28. kolo, So 01.06 17:00
A-Tým
FK Dobroměřice
14. kolo, Ne 02.06 10:00
Dorost
FK Turnov
29. kolo, So 08.06 17:00
ASK Lovosice
A-Tým
15. kolo, Ne 09.06 10:00
Dorost
FK Cvikov
30. kolo, So 15.06 17:00
A-Tým
Sportovní klub Dušníky..
16. kolo, Ne 16.06 10:00
Dorost
TJ Sokol Ruprechtice
Úvod / FK Rumburk - 2019/2020 / 6.kolo / SK Ervěnice - Jirkov : FK Bílina
SK Ervěnice - Jirkov
3 : 1
FK Bílina
1. | FK Dobroměřice | 24 | 89:32 | 63 |
2. | FK JUNIOR Děčín | 24 | 81:34 | 53 |
3. | FK Bílina | 24 | 64:41 | 52 |
4. | TJ Sokol Pokratice -.. | 24 | 75:40 | 51 |
5. | SK Šluknov | 24 | 57:35 | 43 |
6. | Sportovní klub Dušníky | 24 | 52:43 | 38 |
7. | 1. FC Spořice | 24 | 51:49 | 37 |
8. | TJ Nové Sedlo | 24 | 51:66 | 33 |
9. | TJ Sokol Horní Jiřetín | 24 | 48:47 | 32 |
10. | TJ Libouchec z.s. | 24 | 54:60 | 30 |
11. | SK Ervěnice - Jirkov | 24 | 53:78 | 30 |
12. | ASK Lovosice | 24 | 44:56 | 26 |
13. | SK Roudnice nad Labem | 24 | 42:66 | 26 |
14. | FK Rumburk | 24 | 33:73 | 25 |
15. | SK Strupčice | 24 | 49:89 | 20 |
16. | TJ Mojžíř | 24 | 41:75 | 17 |
1. | TJ Sokol Ruprechtice | 13 | 65:10 | 36 |
2. | FK Turnov | 14 | 65:21 | 29 |
3. | TJ Velké Hamry | 13 | 43:20 | 28 |
4. | FK Železný Brod | 15 | 39:32 | 27 |
5. | FK Sedmihorky | 15 | 53:43 | 23 |
6. | SK Šluknov | 16 | 35:40 | 22 |
7. | FK Mikulášovice | 15 | 29:51 | 19 |
8. | TJ Sokol Doubí | 14 | 37:49 | 16 |
9. | FK Rumburk | 15 | 30:71 | 13 |
10. | TJ Jiskra Višňová | 15 | 22:46 | 10 |
11. | FK Cvikov | 13 | 21:56 | 7 |
1. | FK Bílina | 16 | 115:24 | 48 |
2. | SK Bezděkov / SK.. | 16 | 67:61 | 31 |
3. | FK Rumburk | 16 | 54:72 | 28 |
4. | FK ČESKÝ LEV Neštěmice | 16 | 57:64 | 27 |
5. | ASK Lovosice | 16 | 54:48 | 24 |
6. | SK Sokol Brozany | 16 | 33:65 | 18 |
7. | TJ Dynamo Podlusky | 16 | 42:51 | 16 |
8. | SK Březiny | 16 | 37:54 | 14 |
9. | FK Litoměřicko | 16 | 37:57 | 10 |
1. | FK ČESKÝ LEV Neštěmice | 16 | 74:13 | 47 |
2. | ASK Lovosice | 16 | 72:31 | 36 |
3. | SK Březiny | 16 | 46:31 | 29 |
4. | TJ Dynamo Podlusky | 16 | 29:30 | 23 |
5. | FK Litoměřicko | 16 | 31:42 | 22 |
6. | SK Bezděkov / SK.. | 16 | 40:48 | 21 |
7. | FK Rumburk | 16 | 37:63 | 16 |
8. | FK Bílina | 16 | 35:49 | 15 |
9. | SK Sokol Brozany | 16 | 21:78 | 7 |
1. | TJ Sokol Ruprechtice | 9 | 0:0 | 9 |
2. | TJ Sokol Pěnčín | 9 | 0:0 | 9 |
3. | FK Arsenal Česká Lípa | 9 | 0:0 | 9 |
4. | FK Varnsdorf | 9 | 0:0 | 9 |
5. | FA Jablonec n.N. | 9 | 0:0 | 9 |
6. | FK Turnov | 9 | 0:0 | 9 |
7. | SK Rapid Liberec | 9 | 0:0 | 9 |
8. | SK Mnichovo Hradiště | 9 | 0:0 | 9 |
9. | FK Rumburk | 8 | 0:0 | 8 |
11 gólů
Lukáš Burda4 góly
Josef Liška11 gólů
František Czigany3 góly
Tomáš Stankovič
Počet návštěv: 131687
Posledních 30 dnů: 1074 | Posledních 7 dnů: 265 | Poslední den: 14
© 2024 Fotbalový klub Rumburk | Všechna práva vyhrazena | fkrumburk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze