Fotbalový klub Rumburk

Oficiální stránky fotbalového klubu
Fotbalový klub Rumburk
fkrumburk.sklub.cz

Příští zápas

A přeci se tu něco děje!

A přeci se tu něco děje!

ÁČKO - Tak jak skončila podzimní část soutěžního ročníku 2021/2022, bohužel v ne moc lichotivém stavu, tak začala i zimní příprava. Vedení týmu naplánovalo 1.zahajovací trénink na 15.ledna 2022 i s novým trenérem, kdy se podařilo po několika hodinovém maratonu vyloženě ,,ukecat" pana Dužára. Bohužel účast katastrofická přišlo pouze 5 lidí. Další šanci dostali naši hráči o týden později a opět na sobotní trénink dorazili pouze 4. Nakonec muselo dojít k tomu, že se všechny hráče podařilo obvolat a poslední šanci uspořádat trénink pod vedením p.Dužára dostali chlapci na další sobotu, kde (zaplať pánbůh) dorazilo 11 hráčů a 6 hráčů se řádně omluvilo buď ze zdravotních nebo pracovních důvodů. Takže můžeme říci, že nyní naše áčko trénuje 2x týdně a to v úterý na UMT ve VDF a v pátek na UMT Koupaliště Rbk. Přátelská utkání jsou naplánována celkem 3. Již minulý víkend jsme sehráli v Děčíně na UMT přátelák s Dobkovicemi a po neproměnění spousty vyložených šancí prohráváme 1:2. Další přátelské utkání hrajeme již tuto sobotu od 16:30 ve Varnsdorfu na UMT s Pokraticemi. Generálkou před mistráky nám bude tým ze Cvikova, kde budeme hrát na UMT v Novém Boru. Čas ještě není upřesněn. Změn v kádru bylo poměrně mnoho. Na hostování do Vilémova byl puštěn M.Demeter, hostování ukončili Smutný a Hladík a kariéru ukončil, pro nás nečekaně srdcař a bojovník M.Matulík. Nově příchozí díky trenéru Dužárovi - A.Vavroušek a M.Čonka oba z Vilémova, Z.Buryánek hostování z Bohušovic, M.Vyskočil návrat ze Chřibské, navrátil se nám po zranění náš špílmachr Kolár a podařilo se nám proměnit hostování v přestup J.Hejla, dále se nám konečně uzdravil brankář M.Krajčovič a zapojil se tak do zimní přípravy. Ještě vedení klubu jedná o návratu rychlonohého útočníka J.Křivohlavého. Nyní tvoří hráčský kádr celkem 17 jmen a všichni přislíbili výraznou pomoc o záchranu rumburské kopané pro letošní soutěžní ročník. Vedení našeho ,,A" týmu mají na starosti D.Dvořák - manažer, J.Böhm - vedoucí týmu, F.Dužár - trenér, a dlouholetý kustod a srdcař rumburské kopané nestárnoucí pan Posnar. Naše soutěž se rozbíhá již 12.března, kdy ve Varnsdorfu na UMT od 10:30 přivítáme tým z horní poloviny naší tabulky FK Dobroměřice.

Dorost - Pod vedením trenérského dua J.Trégr a P.Krammer začal zimní přípravu již začátkem roku, neboť náš tým byl přihlášen do zimní ligy ÚKFS. V týmu nedošlo k výrazným hráčským změnám a úspěšně trénuje každé úterý na UMT ve VDF a každý pátek v hale v D.Poustevně. Zimní ligu naši borci zahájili vítězstvím nad Boleticemi, poté přišli dvě vysoké prohry s týmy hrající o soutěž výše a to s Litoměřickem a s Ústím nad Labem. Na závěrečné kolo jsme zajížděli do Děčína, kde jsme chtěli uhrát solidní výsledek s mistním týmem Junior Děčín, bohužel jak už to bývá v Děčíně zvykem, tým nastoupil posílen o borce z áčka, který hraje divizní soutěž a utkání prohráváme vysoko 1:7. Nakonec se nám podařilo probojovat do další fáze zimní ligy a budeme hrát o celkové umístění a to s týmy SK Modlany a TJ Ervěnice. Naši dorostenci mají již za sebou úspěšné zimní soustředění, které probíhalo po dobu čtyř dnů ve Stráži pod Ralskem. Mistrovská soutěž dorostu začíná až 10.dubna, kdy jedeme do nedalekého Děčína na Union.

Starší a mladší žáci - Pod taktovkou trenéra M.Nehonského taky naši žáci začali na začátku ledna zimní přípravu. Zimní příprava probíhá v tělocvičně a to 2x týdně. Obě naše družstva se potýkají s velkou marodkou a tak se trenéři domluvili, že oba týmy budou trénovat zatím pohromadě. Přátelská utkání zatím naplánovaná nejsou, ale je dohodnuto s trenérem a vedoucím týmu, že si mohou soupeře domluvit sami dle aktuálního počtu zdravých hráčů. Zimní soustředění naši žáci absolvují v Heřmanicích začátkem března. Mistrovská část začíná již 26.března, kdy dohráváme odložené utkání podzimní části v Ústí nad Labem.

Starší přípravka - Pod vedením trenérské dvojce M.Vyskočil a J.Trnka zahájili zimní přípravu taktéž na začátku ledna a trénují 2x týdně v tělocvičně. I tento tým čeká o jarních prázdninách soustředění ve Stráži pod Ralskem. Přípravná nebo-li modulová utkání si trenéři plánují sami. Hráčský kádr beze změn. Mistrovské zápasy nám začínají 3.dubna, kdy zajíždíme do České Lípy na Loko Č.Lípa.

Mladší přípravka - I naši nejmladší bombarďáci se pyšní již probíhající kvalitní zimní přípravou. Už mají za sebou i první zimní soustředění a to ve Stráži pod Ralskem a to bez rodičů a celé tři dny, kdy třífázově trénovali. Zde došlo k několika málo změnám. Hráčský kádr se nám rozšířil o 7 nových tváří a pozici hlavního trenéra přípravek převzal po p.Langerovi velice oblíbený pan učitel Oberreiter. Do týmu byla přivzata i nová posila na pozici zdravotnice a pradlena paní Klementová. Naši nejmenší začínají svou mistrovskou část až v půli dubna. Nově se však mohou těšit na turnaje pro nejmenší, kdy každý víkend mimo hlavního turnaje odehrajeme ještě miniturnaj na 4 branky bez brankáře.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FK Proboštov 15 60:27 33
2. FK JUNIOR Děčín 15 40:24 32
3. Sokol Pokratice 15 50:25 30
4. FK Bílina 15 51:35 30
5. SK Viktorie Ledvice 15 39:29 30
6. ČSAD Libouchec 15 47:31 26
7. FK Dobroměřice 15 47:38 26
8. SK Plaston Šluknov 15 28:21 25
9. FK Jiskra Modrá 15 31:29 25
10. 1. FC Spořice 15 42:23 24
11. SK Roudnice 15 37:27 24
12. FK Rumburk 15 34:43 18
13. TJ Nové Sedlo 15 32:52 16
14. TJ Mojžíř 15 39:56 12
15. SK Ervěnice - Jirkov 15 16:79 9
16. FK Klášterec n.Ohří 15 20:74 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Rumburk
FK JUNIOR Děčín
2:3
Podrobnosti
AVE

Nejbližší narozeniny

01.12.2022 Jakub Trnka (10)
05.12.2022 Filip Dantlinger (14)
06.12.2022 Adam Staněk (12)
10.12.2022 Radek Šott (36)
18.12.2022 Přemek Svoboda (14)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 115604
Posledních 30 dnů: 1124 | Posledních 7 dnů: 212 | Poslední den: 21

© 2022 Fotbalový klub Rumburk | Všechna práva vyhrazena | fkrumburk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne