Generálka v Pokraticích byla vítězná,ale ...!

TJ Sokol Pokratice - FK Rumburk

1        :         3

pol.   ( 1            :               0 )

Poslední přátelské utkání - generálka ,,A" týmu na blížící se sezónu 1.A třída ÚKFS 2020/2021.

Omluveni :    Křivohlavý , Ticháček , Jirásek , Černý , Hadar

Na dnešní poslední přípravný zápas před začátkem mistrovských utkání jsme měli opět spousty omluvenek a to z důvodu samé dovolené. Museli jsme si půjčit golmana od hostů a jako náhradník pro případ zranění jel na výpomoc Jakub Hejl z Dolního Podluží.Kuba je náš dřívější hráč,který má u nás ještě mezi hráči spousty kamarádů a tak jel na výpomoc velmi rád a patří mu velké díky. Co říci k zápasu? Opět nám utekl začátek a celý 1.poločas jsme zahazovali jednu gólovou šanci za druhou,takže se nikdo nemohli divit,že po 1.půli prohráváme z domácím celkem 1:0! Do druhé půle jsme trošku přeskupili sestavu,hráli na dva útočníky a to se nám osvědčilo a začali konečně střílet branky, ikdyž opět jsme jich dosti neproměnili. Kompletní hráčský kádr pro podzimní část mistrovského zápasu ještě nemáme uzavřen, neboť nadále máme rozjednáno pár hráčů, takže jmenovitý seznam odtajníme v nejbližší době v samostatném článku.

- po našem špatném odkopu v obraně střílí soupeř na naší branku přízemní lehkou střelu a k údivu všech náš půjčený golman si střílí nohou vlastní gól - 1:0

10´- parádně kopnutý roh Vítem přímo na hlavu Demeterovi a ten jen o kousíček míjí soupeřevu branku

17´- Demeter vybojuje míč a běží sám na golmana,bohužel však trefuje jen jeho nohy a s následné dorážky Tran míjí levou tyč o pouhý decimetr

23´- samostatný průnik Chlady do soupeřova pokutového území,ale jeho dělovku parádním zákrokem vyráží golman soupeře pouze na roh

28´- opět náš kapitán v akci uvolňuje naší novou akvizici Máru Víta do osamoceného sóla,ale bohužel i ten trefuje nohy domácího golmana

30´- teprve druhý útok soupeře,ale opět se dostává ke střele,která díky bohu končí na naší tyči!uf,teď jsme si oddychl

43´- krásná akce naší hvězdné záložní dvojice Pilko - Vít, která parádně vyšachovala soupeře,ale bohužel pro nás Pilko trefuje břevno soupeřovy branky

57´- pokračujeme ve spalování golových šancí a po ose Pilko - Vít - Demeter , posledně jmenovaný trefuje opět břevno soupeřovy branky

67´- toto trvalo,konečně vyrovnáváme,kdy Chlada krásnou přihrávkou uvolňuje Pilka a ten se již nemýlí a střílí pro nás vyrovnávací branku - 1:1

73´- a jdeme do vedení,kdy krásnou akci po ose Tran - Hejl - Chlada , zakončuje náš kapitán do odkryté branky soupeře - 1:2

81´- osamocený únik Demeter ještě vylepšuje zpětnou přihrávkou na nabíhajícího Pilka a ten se opět nemýlí,vedeme již - 1:3

85´- můžeme ještě navýšit skóre zápasu,bohužel opět vyložená šance Vyskočilem končí v náruči golmana soupeře