Prohra s Vilémovem ukončila sezonu v ,,nouzovém stavu,,

Přátelské utkání dospělých 30.6.2020 hrané v Rumburku.

Rozhodčí :   Šťastný - Hrneček , Michek

Sestava FKR :   Dvořák (zapůjčen pouze pro tento přátelák z důvodu zranění Krajčoviče a pracovní důvody Hadara) - Róža , Trégr , Černý , Vischnitskui - Pilko - Demeter , Kolár , Burda , Vyskočil - Chlada (C)

Připraveni :  Tran , Jirásek , Matulík

Omluveni :   Pokorný , Hofman , Michalina , Rosche , Krajčovič , Hadar

SK Stap-Tratec Vilémov :  Vaňák - Honců , Čonka , Kurel , Malec - Filip - Kramer , Rybář , Hoke , Zima - Mikula

Připraveni :   Havel , Svoboda T. , Jindřich , Kučera , Vavroušek , Snášel

K poslední přátelskému utkání a k zakončení fotbalové sezony 2019/2020, dosti ovlivněné Koronavirem,jsme u nás přivítali celek z nedalekého Vilémova hrající o soutěž výše a to krajský přebor. Utkání mělo určitě velký náboj, neboť na domácí lavičce působí bývalý trenér Vilémova F.Dužár a za Vilémov nastoupilo půl tucet odchovanců z Rumburka. Domácí tým se samozřejmě chtěl konečně před domácím kotlem ukázat v tom nejlepším světle a důstojně se rozloučit se sezonou, ale bohužel na zkušeného soupeře stačil pouze jeden poločas.

12´- první útočná akce hostí, centr z pravé strany a střela Malce mířila pouze do rukavic našeho golmana

28´- pěknou útočnou akci po ose Filip - Hoke - Rybář , posledně jmenovaný překonává našeho golmana a prohráváme 0:1

34´- teprve teď si domácí připravili pěknou útočnou akci,ale na jejím závěru míří Burda těsně vedle soupeřovy branky

43´- přímý kop zahrává Kolár, ve vápně nachází hlavu Černého,ale ten hlavičkuje nad branku soupeře

48´- exvarnsdorfský ligista Filip krásně uvolňuje Kramera a ten překonává našeho golmana, prohráváme 0:2

53´- střídající Svoboda krásně pronikl do vápna a vystřelil,jenže náš brankář skvělým zákrokem nedopustil změnu skóre

59´pěkná akce hostů po ose Svoboda - Rybář - Havel a posledně jmenovaný zvyšuje skóre na rozdíl tří branek 0:3

62´- Kolár krásně uvolňuje Pilka a ten křižnou střelou překonává brankaře hostí,bohužel střela jen o fous minula i branku soupeře

69´- krásný gól soupeře po ose Filip - Havel - Rybář a posledně jmenovaný zvyšuje již na 0:4

72´- Chlada s Burdou dvěma rychlými narážečkami vyšachují obranu hostí a posledně jmenovaný střílí náš jediný gól 1:4

74´- parádní dělovku Zimy vyráží bravůrním zákrokem Dvořák na roh

76´- Havel svojí klasickou přízemní přihrávkou nachází ve vápně Mikulu a nová posila až na podruhé střílí další branku a je to 1:5

Ohlas trenéra po utkání :   Věděl jsem,že proti mužstvu,které v létě odmítlo postup do divize, musíme předvést nadstandartní výkon. To nám vydrželo pouze první poločas,v tom druhém se už projevila větší zkušenost hráčů z Vilémova, kteří zaslouženě vyhráli. Když vezmu výsledek z únorového zápasu (pozn. prohra 2:12), tak je u nás vidět malý posun dopředu,ale pořád je to málo!