pol. (    3              :                0   )

Rozhodčí :  Pöschko - Šťastný , Hrneček  ( všichni tři velmi dobrý výkon )

Demeter        Kolár       Šťastný       Burda

Chlada (C)

Střídali :  Róža , Tran , Stach

Omluveni :   Pokorný , Hofman , Jirásek , Rosche , Michalina , Krajčovič

Za úmorného vedra v dopoledních hodinách jsme si pozvali k dalšímu přátelskému utkání soupeře trošku z dálky.Soupeřem byl tým Velké Březno sídlící nedaleko Ústí nad Labem. Za zmínku snad stojí to,že za tento tým nastoupili i dva matadoři ještě nedávno hrající krajský přebor ve Vilémově a to golman Jiří Ondrka a útočník Jan Ruzsó. V 1.poločase jsme spíše zkoušeli co nám soupeř dovolí a vstřelili v rozmezí pěti minut 3 branky. 2.poločas byl z naší strany spíše o neproměňování golových šancí a tak si soupeř odváží z Rumburka pro něj velmi přijatelný výsledek.

12´- Kolár krásnou přihrávkou uvolňuje Chladu,ten sám před golmanem hostí střílí pouze do tyče a z následné dorážky netrefuje zcela odkrytou branku

25´- opět aktivní Kolár nachází přesným centrem ve vápně Burdu a ten se nemýlí střelou podél brankaře hostí vedeme 1:0

27´- Pilko bravurně vypíchl míč soupeři a posílá našeho kapitána Chladu do samostatného úniku na golmana a jdeme do vedení 2:0

29´- Demeter přesnou přihrávkou z pravé strany nachází ve vápně Chladu a ten sice se štěstím a na podruhé překonává golmana Ondrku a je to již 3:0

46´- nádherný pas za obranu od našeho stopéra Černýho na Burdu a ten se v těchto situací nemýlí a zvyšuje skóre na 4:0

63´- tak dokonce střílíme pátý gól,ale bohužel je to výstavní vlastenec a soupeř tak snižuje na 4:1

75´- střídající Tran uvolňuje Chladu opět do samostatného úniku a náš kapitán tentokrát střílí těsně vedle

79´- krásná dělovka Kolára končí jen na tyči soupeřovi svatyně

88´- Demeter běží z půlky sám na golmana hostí,ale ten jeho střelu parádním zákrokem chytá a tak se skóre již nemění

Ohlas trenéra po utkání :   Za hezkého a teplého počasí jsme sehráli opravdu jen přátelské utkání.Mrzí mě,že i když jsme si vytvořili mnoho brankových příležitostí,tak jsme proměnili jen čtyři.Je to škoda,protože soupeř,i když se snažil,tak nám toho dovolil opravdu hodně.