FK Rumburk vs FK Chuderov

FK Cvikov - FK Rumburk - přípravné utkání - sobota 22.2.2020

FK   CVIKOV   -   FK   RUMBURK

0           :           2

pol. ( 0           :           1 )

Přátelské utkání 22. 2. 2020 hrané na UMT v Novém Boru  -  20 diváků

Sestava :                           Hadar

Matulík     Trégr      Černý      Stankovič

Pilko

Demeter     Vyskočil      Kolár   Burda

Chlada

Připraven :  Krajčovič, Roža

Omluveni :  Tran, Bače, Eliáš, Hofman, Jirásek, Pokorný

Střelci branek :  2x Burda

Dnes nás čekala tzv.generálka na mistrovské utkání,které hrajeme již příští sobotu.Utkání přineslo 2 pozitiva a 2 negativa.Mezi to největší pozitivo určitě patří,že po měsíci jednání máme trenéra.Stal se jím František Dužár,který ještě loni na podzim působil ve Vilémově a určitě ho nemusíme představovat,neboť všichni v ústeckém kraji a také v Rumburku ví,jak vysoko se vyhoupl pod jeho vedením Vilémov.Zatím jsme dohodnuti na půlroční angažmá s příslibem do budoucna dle vývoje našeho ,,A" týmu.Druhým pozitivem je,že utkání jsme odehráli bez obdržené branky a zakončili zimní přípravu důležitým vítězstvím,kdy se určitě rapidně zvedne psychika našich borců.Bohužel to také přineslo i 2 negativa a to opět veliká marodka našeho týmu a taky příliš mnoho zahozených vyložených šancí v tomto utkání,kdy jsme šli celkem 7x sami na brankáře soupeře a nedali ani branku,pouze nastřelili 2x břevno a 2x tyč.Doufáme,že příští týden se nám marodka snad již vyprázdní a podaří se nám ještě dotáhnout 2 nové posily,které jsou velice slibně rozjednány.

20´- krásná přihrávka Vyskočila za obranu a Chlada běží sám na gólmana soupeře,bohužel své sólo zakončuje těsně vedle branky

21´- Kolár parádní přihrávkou posílá do sóla Burdu a ten s klidem zakončuje,vedeme 1:0

27´- krásně kopnutý přímý kop soupeře parádním zákrokem vytahuje Hadar na roh

40´- krásná křižná střela z velkého vápna od Vyskočila skončila pouze na břevně soupeřovy branky

45´- Kolár posílá krásný centr do vápna na hlavu Burdy,ten zakončuje hlavou opět pouze do tyče

V 1.poločase jsme byli více aktivní než náš soupeř,ale bohužel jsme vytěžili pouze jednu jedinou branku.Do 2.poločasu jsme udělali dvě změny a to zraněného Stankoviče nahradil Roža a od 55 min se do brány postavil Krajčovič.

54´- osamocené sólo Demetera končí bohužel opět vedle branky soupeře

59´- po dlouhé době se ukázal taky soupeř,kdy jeho parádně kopnutý trestňák bravůrně vyráží Krajčovič na roh

70´- opět se vytáhl náš brankář Krajčovič,kdy vytáhl svým parádním zákrokem soupeřovu střelu,která mířila do pravé šibenice,na roh!

75´- parádní akce našeho týmu po ose Chlada - Kolár - Burda a posledně jmenovaný ve vyložené šanci netrefuje prázdnou branku,ale pouze tyč

84´- Demeter opět běží sám na brankáře soupeře,střílí,ale jeho střelu brankář vráží pouze před sebe a dobíhající Chlada trefuje zase jen brankaře

85´- málem vyšlo ,,nedáš,dostaneš" , kdy soupeř rychlým brejkem trefuje tyč naší branky.Uf,to jsme si oddychli!

86´- Chlada při parádní individuální akci opět trefuje jen břevno soupeřovy branky

Ohlasy našeho nového trenéra po utkání : V dnešním zápase jsme se chtěli zaměřit na to,abychom zbytečně neinkasovali a to se nám někdy i se štěstím podařilo.Z rychlých protiútoků jsme si vytvořili dostatek šancí,ale proměnili jsme jen dvě.Je to jen příprava,ale výsledek je pro hráče,po několika vysokých porážkách,určitě povzbuzující ....

Žádné nadcházející události.

Marek Vít