25. kolo, So 11.5.2024 17:00
FK JUNIOR Děčín2
FK Rumburk1PP
24. kolo, So 4.5.2024 10:30
FK Rumburk0
FK Bílina5
23. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Šluknov5
FK Rumburk0
22. kolo, So 20.4.2024 17:00
FK Rumburk4
TJ Sokol Horní Jiřetín..3
21. kolo, Ne 14.4.2024 15:00
1. FC Spořice3
FK Rumburk0
20. kolo, So 6.4.2024 16:30
FK Rumburk1
SK Roudnice nad Labem0
19. kolo, So 30.3.2024 13:00
TJ Nové Sedlo3
FK Rumburk2PP
18. kolo, So 23.3.2024 15:00
FK Rumburk6
TJ Libouchec z.s.5
17. kolo, So 16.3.2024 15:00
TJ Sokol Pokratice - L..6
FK Rumburk0
16. kolo, So 9.3.2024 14:30
SK Strupčice1
FK Rumburk0
27. kolo, So 25.05 17:00
TJ Mojžíř
FK Rumburk
28. kolo, So 01.06 17:00
FK Rumburk
FK Dobroměřice
29. kolo, So 08.06 17:00
ASK Lovosice
FK Rumburk
30. kolo, So 15.06 17:00
FK Rumburk
Sportovní klub Dušníky..
22. kolo, Ne 12.5.2024 10:00
FK Železný Brod4
FK Rumburk0
21. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
FK Rumburk3
TJ Jiskra Višňová6
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Šluknov2
FK Rumburk4
19. kolo, Ne 21.4.2024 10:00
FK Rumburk3
TJ Sokol Doubí 3
18. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
FK Rumburk1
FK Mikulášovice2
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
FK Sedmihorky9
FK Rumburk4
Přátelský z., So 10.2.2024 17:00
TJ Lokomotiva Česká Lí..1
FK Rumburk4
1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
TJ Velké Hamry 4
FK Rumburk1
3. kolo, So 28.10.2023 10:00
FK Turnov19
FK Rumburk0
11. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
FK Rumburk1
FK Železný Brod5
12. kolo, Dnes 10:00
FK Rumburk
TJ Velké Hamry
14. kolo, Ne 02.06 10:00
FK Rumburk
FK Turnov
15. kolo, Ne 09.06 10:00
FK Rumburk
FK Cvikov
16. kolo, Ne 16.06 10:00
FK Rumburk
TJ Sokol Ruprechtice
Nadstavbový., So 4.5.2024 10:00
SK Ervěnice - Jirkov16
FK Rumburk0
Nadstavbový., Ne 28.4.2024 10:00
FK Rumburk0
JAZZMANI Žatec15
18. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK Rumburk3
SK Březiny2
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
SK Bezděkov / SK Roudn..11
FK Rumburk1
16. kolo, So 30.3.2024 10:00
FK Rumburk1
ASK Lovosice16
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
SK Sokol Brozany6
FK Rumburk2
14. kolo, Ne 17.3.2024 10:00
FK Bílina11
FK Rumburk0
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK Rumburk8
FK ČESKÝ LEV Neštěmice..1
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
FK Litoměřicko0
FK Rumburk1
10. kolo, So 28.10.2023 10:00
TJ Dynamo Podlusky4
FK Rumburk6
Nadstavbový., Dnes 10:00
SK Junior Teplice
FK Rumburk
Nadstavbový., Ne 26.05 10:00
FK Rumburk
FK SEKO Louny
Nadstavbový., So 01.06 10:30
FK Rumburk
TJ Sokol Košťany
Nadstavbový., Ne 5.5.2024 11:45
FK SEKO Louny0
FK Rumburk4
Nadstavbový., Ne 28.4.2024 11:45
FK Rumburk4
FK Dobroměřice3
18. kolo, So 13.4.2024 11:45
FK Rumburk4
SK Březiny5PP
17. kolo, Ne 7.4.2024 11:45
SK Bezděkov / SK Roudn..2
FK Rumburk3
Pohárový zá., Čt 4.4.2024 17:00
FK Česká Kamenice2
FK Rumburk4
16. kolo, So 30.3.2024 11:45
FK Rumburk5
ASK Lovosice4PP
15. kolo, Ne 24.3.2024 11:45
SK Sokol Brozany2
FK Rumburk9
14. kolo, Ne 17.3.2024 11:45
FK Bílina5
FK Rumburk2
13. kolo, So 18.11.2023 11:45
FK Rumburk0
FK ČESKÝ LEV Neštěmice..7
12. kolo, Ne 12.11.2023 11:45
FK Litoměřicko5
FK Rumburk2
9. kolo, So 28.10.2023 10:00
FK Rumburk0
TJ Sokol Ruprechtice0
7. kolo, So 14.10.2023 15:00
SK Mnichovo Hradiště0
FK Rumburk0
6. kolo, So 7.10.2023 10:00
FK Rumburk0
SK Rapid Liberec0
5. kolo, So 30.9.2023 10:00
FK Turnov0
FK Rumburk0
4. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
FK Rumburk0
FA Jablonec n.N.0
3. kolo, So 16.9.2023 10:00
FK Varnsdorf0
FK Rumburk0
2. kolo, Pá 8.9.2023 17:00
FK Rumburk0
FK Arsenal Česká Lípa..0
1. kolo, So 2.9.2023 13:00
TJ Sokol Pěnčín0
FK Rumburk0
10. kolo, Ne 30.10.2022 10:00
FK Rumburk0
FK Turnov4
9. kolo, Ne 23.10.2022 10:00
SK Rapid Liberec4
FK Rumburk0
22. kolo, Ne 12.5.2024 10:00
FK Železný Brod4
Dorost0
25. kolo, So 11.5.2024 17:00
FK JUNIOR Děčín2
A-Tým1PP
Nadstavbový., Ne 5.5.2024 11:45
FK SEKO Louny0
Mladší žáci4
21. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
Dorost3
TJ Jiskra Višňová6
24. kolo, So 4.5.2024 10:30
A-Tým0
FK Bílina5
Nadstavbový., So 4.5.2024 10:00
SK Ervěnice - Jirkov16
Starší žáci0
Nadstavbový., Ne 28.4.2024 11:45
Mladší žáci4
FK Dobroměřice3
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Šluknov2
Dorost4
Nadstavbový., Ne 28.4.2024 10:00
Starší žáci0
JAZZMANI Žatec15
23. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Šluknov5
A-Tým0
27. kolo, So 25.05 17:00
TJ Mojžíř
A-Tým
Nadstavbový., Ne 26.05 10:00
Starší žáci
FK SEKO Louny
Nadstavbový., So 01.06 10:30
Starší žáci
TJ Sokol Košťany
28. kolo, So 01.06 17:00
A-Tým
FK Dobroměřice
14. kolo, Ne 02.06 10:00
Dorost
FK Turnov
29. kolo, So 08.06 17:00
ASK Lovosice
A-Tým
15. kolo, Ne 09.06 10:00
Dorost
FK Cvikov
30. kolo, So 15.06 17:00
A-Tým
Sportovní klub Dušníky..
16. kolo, Ne 16.06 10:00
Dorost
TJ Sokol Ruprechtice
Úvod / FK Rumburk - 2016/2017 / 16.kolo / FK Libochovice : TJ Libouchec z.s.
FK Libochovice
3 : 2
TJ Libouchec z.s.
1. | FK Dobroměřice | 25 | 98:32 | 66 |
2. | FK JUNIOR Děčín | 25 | 82:35 | 55 |
3. | FK Bílina | 25 | 67:43 | 55 |
4. | TJ Sokol Pokratice -.. | 25 | 77:43 | 51 |
5. | SK Šluknov | 25 | 62:35 | 46 |
6. | 1. FC Spořice | 25 | 55:50 | 40 |
7. | Sportovní klub Dušníky | 25 | 52:45 | 38 |
8. | TJ Sokol Horní Jiřetín | 25 | 53:47 | 35 |
9. | TJ Nové Sedlo | 25 | 51:71 | 33 |
10. | SK Ervěnice - Jirkov | 25 | 55:78 | 33 |
11. | TJ Libouchec z.s. | 25 | 54:65 | 30 |
12. | ASK Lovosice | 25 | 46:57 | 29 |
13. | SK Roudnice nad Labem | 25 | 43:70 | 26 |
14. | FK Rumburk | 25 | 34:74 | 26 |
15. | SK Strupčice | 25 | 49:98 | 20 |
16. | TJ Mojžíř | 25 | 42:77 | 17 |
1. | TJ Sokol Ruprechtice | 15 | 71:11 | 42 |
2. | TJ Velké Hamry | 15 | 59:20 | 34 |
3. | FK Železný Brod | 17 | 43:36 | 30 |
4. | FK Turnov | 15 | 66:23 | 29 |
5. | FK Sedmihorky | 15 | 53:43 | 23 |
6. | SK Šluknov | 17 | 36:41 | 23 |
7. | FK Mikulášovice | 16 | 29:61 | 19 |
8. | TJ Sokol Doubí | 15 | 41:53 | 17 |
9. | FK Rumburk | 16 | 30:75 | 13 |
10. | TJ Jiskra Višňová | 16 | 23:47 | 11 |
11. | FK Cvikov | 15 | 25:66 | 8 |
1. | FK Bílina | 16 | 115:24 | 48 |
2. | SK Bezděkov / SK.. | 16 | 67:61 | 31 |
3. | FK Rumburk | 16 | 54:72 | 28 |
4. | FK ČESKÝ LEV Neštěmice | 16 | 57:64 | 27 |
5. | ASK Lovosice | 16 | 54:48 | 24 |
6. | SK Sokol Brozany | 16 | 33:65 | 18 |
7. | TJ Dynamo Podlusky | 16 | 42:51 | 16 |
8. | SK Březiny | 16 | 37:54 | 14 |
9. | FK Litoměřicko | 16 | 37:57 | 10 |
1. | FK ČESKÝ LEV Neštěmice | 16 | 74:13 | 47 |
2. | ASK Lovosice | 16 | 72:31 | 36 |
3. | SK Březiny | 16 | 46:31 | 29 |
4. | TJ Dynamo Podlusky | 16 | 29:30 | 23 |
5. | FK Litoměřicko | 16 | 31:42 | 22 |
6. | SK Bezděkov / SK.. | 16 | 40:48 | 21 |
7. | FK Rumburk | 16 | 37:63 | 16 |
8. | FK Bílina | 16 | 35:49 | 15 |
9. | SK Sokol Brozany | 16 | 21:78 | 7 |
1. | TJ Sokol Ruprechtice | 9 | 0:0 | 9 |
2. | TJ Sokol Pěnčín | 9 | 0:0 | 9 |
3. | FK Arsenal Česká Lípa | 9 | 0:0 | 9 |
4. | FK Varnsdorf | 9 | 0:0 | 9 |
5. | FA Jablonec n.N. | 9 | 0:0 | 9 |
6. | FK Turnov | 9 | 0:0 | 9 |
7. | SK Rapid Liberec | 9 | 0:0 | 9 |
8. | SK Mnichovo Hradiště | 9 | 0:0 | 9 |
9. | FK Rumburk | 8 | 0:0 | 8 |
11 gólů
Lukáš Burda4 góly
Josef Liška11 gólů
František Czigany3 góly
Tomáš Stankovič
Počet návštěv: 131923
Posledních 30 dnů: 1100 | Posledních 7 dnů: 264 | Poslední den: 15
© 2024 Fotbalový klub Rumburk | Všechna práva vyhrazena | fkrumburk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze