16. kolo, So 9.3.2024 14:30
SK Strupčice1
FK Rumburk0
Přátelský z., So 2.3.2024 10:00
FK Rumburk3
FK Malšovice2
Přátelský z., So 24.2.2024 15:00
FK Rumburk0
SK Rapid Psáry5
Přátelský z., So 17.2.2024 17:00
FK Rumburk3
TJ Heřmanov2
15. kolo, Pá 17.11.2023 13:00
Sportovní klub Dušníky..1
FK Rumburk0
14. kolo, So 11.11.2023 10:30
FK Rumburk0
ASK Lovosice4
13. kolo, So 4.11.2023 14:00
FK Dobroměřice6
FK Rumburk0
12. kolo, So 28.10.2023 14:30
FK Rumburk3
TJ Mojžíř2
11. kolo, So 21.10.2023 15:30
SK Ervěnice - Jirkov3
FK Rumburk4PP
10. kolo, So 14.10.2023 16:00
FK Rumburk3
FK JUNIOR Děčín1
18. kolo, So 23.03 15:00
FK Rumburk
TJ Libouchec z.s.
19. kolo, So 30.03 16:30
TJ Nové Sedlo
FK Rumburk
20. kolo, So 06.04 16:30
FK Rumburk
SK Roudnice nad Labem
21. kolo, So 13.04 16:30
1. FC Spořice
FK Rumburk
22. kolo, So 20.04 17:00
FK Rumburk
TJ Sokol Horní Jiřetín..
23. kolo, So 27.04 17:00
SK Šluknov
FK Rumburk
24. kolo, So 04.05 17:00
FK Rumburk
FK Bílina
25. kolo, So 11.05 17:00
FK JUNIOR Děčín
FK Rumburk
26. kolo, So 18.05 17:00
FK Rumburk
SK Ervěnice - Jirkov
27. kolo, So 25.05 17:00
TJ Mojžíř
FK Rumburk
Přátelský z., So 10.2.2024 17:00
TJ Lokomotiva Česká Lí..1
FK Rumburk4
1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
TJ Velké Hamry 4
FK Rumburk1
3. kolo, So 28.10.2023 10:00
FK Turnov19
FK Rumburk0
11. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
FK Rumburk1
FK Železný Brod5
10. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
TJ Jiskra Višňová1
FK Rumburk3
9. kolo, Ne 1.10.2023 10:00
FK Rumburk0
SK Šluknov2
8. kolo, So 23.9.2023 10:00
TJ Sokol Doubí 3
FK Rumburk1
7. kolo, Ne 17.9.2023 11:00
FK Mikulášovice5
FK Rumburk0
6. kolo, Ne 10.9.2023 14:00
FK Rumburk3
FK Sedmihorky2
5. kolo, So 2.9.2023 10:00
TJ Sokol Ruprechtice7
FK Rumburk1
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK Rumburk8
FK ČESKÝ LEV Neštěmice..1
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
FK Litoměřicko0
FK Rumburk1
10. kolo, So 28.10.2023 10:00
TJ Dynamo Podlusky4
FK Rumburk6
1. kolo, Čt 26.10.2023 15:30
FK Rumburk4
TJ Dynamo Podlusky3
9. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Březiny2
FK Rumburk5
8. kolo, So 14.10.2023 10:00
FK Rumburk2
SK Bezděkov / SK Roudn..3PP
7. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
ASK Lovosice2
FK Rumburk5
6. kolo, So 30.9.2023 10:00
FK Rumburk7
SK Sokol Brozany0
5. kolo, So 23.9.2023 10:00
FK Rumburk4
FK Bílina7
4. kolo, So 16.9.2023 10:00
FK ČESKÝ LEV Neštěmice..3
FK Rumburk1
13. kolo, So 18.11.2023 11:45
FK Rumburk0
FK ČESKÝ LEV Neštěmice..7
12. kolo, Ne 12.11.2023 11:45
FK Litoměřicko5
FK Rumburk2
10. kolo, So 28.10.2023 12:00
TJ Dynamo Podlusky3
FK Rumburk0
1. kolo, Čt 26.10.2023 14:00
FK Rumburk0
TJ Dynamo Podlusky6
9. kolo, Ne 22.10.2023 11:45
SK Březiny6
FK Rumburk2
8. kolo, So 14.10.2023 11:45
FK Rumburk2
SK Bezděkov / SK Roudn..3PP
7. kolo, Ne 8.10.2023 11:30
ASK Lovosice4
FK Rumburk1
6. kolo, So 30.9.2023 11:45
FK Rumburk5
SK Sokol Brozany1
5. kolo, So 23.9.2023 11:45
FK Rumburk1
FK Bílina3
4. kolo, So 16.9.2023 11:45
FK ČESKÝ LEV Neštěmice..8
FK Rumburk0
9. kolo, So 28.10.2023 10:00
FK Rumburk0
TJ Sokol Ruprechtice0
7. kolo, So 14.10.2023 15:00
SK Mnichovo Hradiště0
FK Rumburk0
6. kolo, So 7.10.2023 10:00
FK Rumburk0
SK Rapid Liberec0
5. kolo, So 30.9.2023 10:00
FK Turnov0
FK Rumburk0
4. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
FK Rumburk0
FA Jablonec n.N.0
3. kolo, So 16.9.2023 10:00
FK Varnsdorf0
FK Rumburk0
2. kolo, Pá 8.9.2023 17:00
FK Rumburk0
FK Arsenal Česká Lípa..0
1. kolo, So 2.9.2023 13:00
TJ Sokol Pěnčín0
FK Rumburk0
10. kolo, Ne 30.10.2022 10:00
FK Rumburk0
FK Turnov4
9. kolo, Ne 23.10.2022 10:00
SK Rapid Liberec4
FK Rumburk0
16. kolo, So 9.3.2024 14:30
SK Strupčice1
A-Tým0
Přátelský z., So 2.3.2024 10:00
A-Tým3
FK Malšovice2
Přátelský z., So 24.2.2024 15:00
A-Tým0
SK Rapid Psáry5
Přátelský z., So 17.2.2024 17:00
A-Tým3
TJ Heřmanov2
Přátelský z., So 10.2.2024 17:00
TJ Lokomotiva Česká Lí..1
Dorost4
13. kolo, So 18.11.2023 11:45
Mladší žáci0
FK ČESKÝ LEV Neštěmice..7
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
Starší žáci8
FK ČESKÝ LEV Neštěmice..1
15. kolo, Pá 17.11.2023 13:00
Sportovní klub Dušníky..1
A-Tým0
12. kolo, Ne 12.11.2023 11:45
FK Litoměřicko5
Mladší žáci2
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
FK Litoměřicko0
Starší žáci1
18. kolo, So 23.03 15:00
A-Tým
TJ Libouchec z.s.
19. kolo, So 30.03 16:30
TJ Nové Sedlo
A-Tým
20. kolo, So 06.04 16:30
A-Tým
SK Roudnice nad Labem
21. kolo, So 13.04 16:30
1. FC Spořice
A-Tým
22. kolo, So 20.04 17:00
A-Tým
TJ Sokol Horní Jiřetín..
23. kolo, So 27.04 17:00
SK Šluknov
A-Tým
24. kolo, So 04.05 17:00
A-Tým
FK Bílina
25. kolo, So 11.05 17:00
FK JUNIOR Děčín
A-Tým
26. kolo, So 18.05 17:00
A-Tým
SK Ervěnice - Jirkov
27. kolo, So 25.05 17:00
TJ Mojžíř
A-Tým
Tým | Z | V | VP | R | P | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SK Šluknov | 9 | 8 | 0 | 0 | 1 | 78:36 | 24 | |
2. | FK Chřibská | 8 | 5 | 0 | 2 | 1 | 54:38 | 17 | |
3. | FK Rumburk | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 59:37 | 15 | |
4. | SK Skloluxus Lipová | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 59:57 | 11 | |
5. | FK Dolní Poustevna | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 | 36:30 | 8 | |
6. | SK Velký Šenov | 8 | 1 | 0 | 0 | 7 | 29:69 | 3 | |
7. | TJ Krásná Lípa | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14:62 | 0 |
1. | FK Dobroměřice | 16 | 67:23 | 46 |
2. | FK Bílina | 16 | 40:25 | 36 |
3. | TJ Sokol Pokratice -.. | 16 | 48:27 | 32 |
4. | FK JUNIOR Děčín | 16 | 55:31 | 30 |
5. | SK Šluknov | 16 | 36:25 | 27 |
6. | Sportovní klub Dušníky | 16 | 32:31 | 27 |
7. | TJ Sokol Horní Jiřetín | 16 | 37:29 | 25 |
8. | 1. FC Spořice | 16 | 33:33 | 24 |
9. | SK Ervěnice - Jirkov | 16 | 36:49 | 23 |
10. | TJ Nové Sedlo | 16 | 28:37 | 22 |
11. | ASK Lovosice | 16 | 32:34 | 21 |
12. | TJ Libouchec z.s. | 16 | 36:37 | 17 |
13. | FK Rumburk | 16 | 20:44 | 15 |
14. | TJ Mojžíř | 16 | 27:43 | 14 |
15. | SK Roudnice nad Labem | 16 | 25:48 | 14 |
16. | SK Strupčice | 16 | 30:66 | 11 |
1. | TJ Sokol Ruprechtice | 10 | 50:9 | 30 |
2. | TJ Velké Hamry | 10 | 40:13 | 25 |
3. | FK Železný Brod | 10 | 29:19 | 20 |
4. | FK Turnov | 10 | 52:15 | 19 |
5. | SK Šluknov | 10 | 22:20 | 16 |
6. | TJ Sokol Doubí | 10 | 32:34 | 15 |
7. | FK Mikulášovice | 10 | 18:43 | 9 |
8. | FK Rumburk | 10 | 15:49 | 9 |
9. | FK Sedmihorky | 10 | 25:33 | 8 |
10. | FK Cvikov | 10 | 17:49 | 6 |
11. | TJ Jiskra Višňová | 10 | 10:26 | 4 |
1. | FK Bílina | 12 | 90:23 | 36 |
2. | FK Rumburk | 11 | 47:26 | 25 |
3. | SK Bezděkov / SK.. | 12 | 45:51 | 22 |
4. | ASK Lovosice | 11 | 36:24 | 21 |
5. | SK Březiny | 12 | 30:37 | 14 |
6. | FK ČESKÝ LEV Neštěmice | 11 | 28:50 | 12 |
7. | TJ Dynamo Podlusky | 12 | 30:41 | 10 |
8. | SK Sokol Brozany | 11 | 13:54 | 9 |
9. | FK Litoměřicko | 12 | 28:41 | 7 |
1. | FK ČESKÝ LEV Neštěmice | 11 | 50:9 | 32 |
2. | ASK Lovosice | 11 | 43:18 | 26 |
3. | SK Březiny | 12 | 33:19 | 24 |
4. | FK Litoměřicko | 12 | 25:25 | 19 |
5. | TJ Dynamo Podlusky | 12 | 22:17 | 18 |
6. | SK Bezděkov / SK.. | 12 | 24:40 | 15 |
7. | FK Bílina | 12 | 20:38 | 8 |
8. | SK Sokol Brozany | 11 | 12:32 | 7 |
9. | FK Rumburk | 11 | 15:46 | 7 |
1. | TJ Sokol Ruprechtice | 9 | 0:0 | 9 |
2. | TJ Sokol Pěnčín | 9 | 0:0 | 9 |
3. | FK Arsenal Česká Lípa | 9 | 0:0 | 9 |
4. | FK Varnsdorf | 9 | 0:0 | 9 |
5. | FA Jablonec n.N. | 9 | 0:0 | 9 |
6. | FK Turnov | 9 | 0:0 | 9 |
7. | SK Rapid Liberec | 9 | 0:0 | 9 |
8. | SK Mnichovo Hradiště | 9 | 0:0 | 9 |
9. | FK Rumburk | 8 | 0:0 | 8 |
6 gólů
Lukáš Burda4 góly
Josef Liška11 gólů
František Czigany3 góly
Tomáš Stankovič
Počet návštěv: 130080
Posledních 30 dnů: 1253 | Posledních 7 dnů: 393 | Poslední den: 68
© 2024 Fotbalový klub Rumburk | Všechna práva vyhrazena | fkrumburk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz