fkrumburk.sklub.cz

Starší přípravka

5. 5, 2019

FK Dolní Poustevna - FK Rumburk  4 : 5  (2 : 3)

Tak jsme zakončili FK Rumburk super vikend! Přivezli jsme vítězství z Vilémova, kde jsme hráli s Dolní Poustevnou 5-4, takže všechny naše výběry vyhráli. Jsem moc rád, že má rumburský fotbal tu sílu, kterou měl před lety.

Prvních patnáct minut bylo z naší strany “ospalých”. Poté jsme si začali přihrávat a ze stavu 0-2 jsme poločas vyhráli 3-2.

Druhy poločas byl velice napínavý. Na štěstí nás nemrzely zahozené šance a užili jsme si opět krásný společný den!

Děkuji ULTRAS za podporu v hledišti!

Ondra Macko

4. 5. 2019

Se starší přípravkou FK Rumburk vezeme z Mnichova Hradiště další vítězství.Žlutý tým dnes jeden zápas prohrál a druhý vyhrál.Červený tým zvládl oba zápasy na výbornou a s přehledem zvítězil.V součtu zápasů jsme tak zvítězili 15:38.Kluci si dnes opět sáhli až na samé dno svých sil.Je těžké odehrát vše s jedním hráčem na střídání,ale kluci jsou bojovníci a já jsem na ně pyšný.Hlavně konečně hrajeme svojí hru,kterou soupeře překonáváme.Takže jen tak dál.

Michal Nehonský

1. 5. 2019

Se starší přípravkou FK Rumburk jsme dnes odehráli další kolo Krajského přeboru.Dorazil k nám Jablonec nad Nisou.V součtu zápasů jsme prohráli 36:12.Nicméně jsem spokojen.Červený tým svůj první zápas vyhrál 7:3 a druhý prohrál 3:4.Zápasy se hrály ve velkém tempu,nahoru dolů a opět nás mrzí zahozené šance.Herně jsme hráli výborně.V sobotu nás čeká Mnichovo Hradiště.

M.N.

28. 4. 2019

Se starší přípravkou FK Rumburk jsme dnes odehráli další kolo Krajského přeboru v Lomnici nad Popelkou.Soupeř byl celkem kvalitní a nic nám nedal zadarmo.Na našich hráčích se asi podepsalo brzké vstávání a dlouhá cesta autobusem.Nicméně se kluci po několika minutách rozkoukali a převzali kontrolu nad zápasem.V součtu zápasů jsme zvítězili 23:24.Mrzet nás můžou opět jen zahozené šance.Jinak jsem s výkonem a hrou všech hráčů maximálně spokojen.

M.N.

24. 4. 2019

Dnes jsme s klukama odehráli derby s Varnsdorfem. Po úžasnem výkonu všech hráčů jsme nakonec VYHRALI napínavé utkání 8:7!!
Děkuji užasným ULTRAS, kteří vyjeli s námi a bylo je na tribuně slyšet!

O.M.

21. 4. 2019

Dnes jsme s klukama U10 FK Rumburk odehráli další utkání. Tentokrát s Velkým Šenovem. Soupeř hrál nekoukatelný účelový “fotbal”, kterým jsme se nechali ztrhnout od naší hry, kterou poctivě trénujeme. Nakonec jsme prohrali o jednu branku.

Děkuji klukům, rodičům a realizačnímu týmu za příjemně strávenou chvíli na stadionu po zápase!!

O.M.

17. 4. 2019

Se starší přípravkou FK Rumburk jsme dnes odehráli další kolo Krajského přeboru.Přivítali jsme tým z Varnsdorfu,se kterým jsme na podzim prohráli o gól.Bohužel dnes to dopadlo úplně stejně.I přes to,že červený tým vyhrál oba své zápasy,v součtu zápasů jsme prohráli 22:23.Může nás mrzet jen neproměňování šancí a branky,které dostáváme po našich chybách.S předvedenou hrou,hlavně v prvním zápase,kdy jsme hráli se silnějším týmem dnešního soupeře,jsem maximálně spokojen.Kluci hráli výborně,především ve druhém poločase,kde si soupeř ani neškrtl.

.

13. 4. 2019

Dnes naši chlapci U10 hráli proti silnému celku z Jiříkova. Vysoce jsme prohráli, ale my makame dál! Udělali jsme si s klukama krásný společný den!!

Ondřej Macko

14. 3. 2019

Starší přípravka FK Rumburk dnes odehrála další kolo Krajského přeboru na půdě Rapid Liberec.V součtu zápasů jsme zvítězili 21:11.K zápasu jsme odjížděli oslabení o některé hráče,což se podepsalo na některých hráčích v závěru zápasu.Kluky chválím za bojovnost a za to,jak makali i když se nám hra tolik nedařila.

M.N.

31. 3. 2019

V neděli 31.3.2019 jsme jeli k venkovními utkání do Turnova se starší přípravkou na mistrovské utkání krajského přeboru. Celkově jsme zvítězili 32:21.

Ondřej Kuba

9. 3. 2019

Turnaj o pohár starosty města

Se starší přípravkou FK Rumburk jsme dnes odehráli halový turnaj o Pohár starosty města Rumburk. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů. S našimi svěřenci jsme skončili na 1.místě. Základní skupinu jsme ovládli (3 vítězství a 1 remíza). Ve čtvrtfinále jsme vyřadili skvěle hrající tým FAPV Děčín na penalty 4:3, když jsme v základní hrací době srovnali na 1:1 v samém závěru, 24.vteřin před koncem. V semifinále jsme si poradili s FK Cvikov 3:1. Ve finále jsme se střetli s týmem Sokol Doubí. Základní hrací doba skončila poměrem 1:1, opět jsme srovnali minutu před koncem. Na penalty jsme vyhráli 2:0 a zaslouženě vyhráli celý turnaj, když ještě nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen náš Fanda Cina. Na kluky jsem hrozně pyšný. Hráli srdíčkem a s velkou chutí. Hlavně si dokázali, že fotbal se hraje až do poslední vteřiny.

1. TJ Oldřichov 21 51:22 50
2. FK ČESKÝ LEV Neštěmice 20 56:27 45
3. ČSAD Libouchec 21 43:20 39
4. SK Roudnice 21 54:46 38
5. FK Chuděrov 21 71:54 37
6. TJ Střekov 20 58:58 31
7. Fotbalový klub Rumburk 22 70:56 30
8. Slavoj Bohušovice n. O. 21 36:51 29