TJ Jiskra Modrá          :             F.K. Rumburk

1                       :                       4    (pol. 1:2)

Bače                Trégr        Jirásek

Hejduk       Pilko  Šott   Kolár      Burda

Hadar          Demeter

Střídání : 45 min. Hadar za Krajčoviče

45 min .Krajčovič za Hadara

Připraveni : Nikdo !!

Nepřítomen a omluven : Chlada, Pokorný ,Tran , Hofman, Gebauer,Černý , Eliáš

Po  týdenním tréninku sehrál celek Rumburka první přátelský zápas na hřišti účastníka krajského přeboru Modré . Hosté zaskočili domácí dobrou obranou a rychlými protiútoky z niž mohli vytěžit i více než 4 branky.

Utkání začalo pro hosty výborně .Už v 5 min se povedl rychlý protiútok a Demeter dává na 0:1 .Ještě hezčí akce se Rumburku povedla v 10 min a Kolár zvyšuje na 0:2 . Domácí Modrá měla  sice uzemní převahu a častěji míč na kopačkách ,ale obrana hostů je do vyložených šancí nepouštěla .Tedy až do 18 min ,kdy po centru hlavičku domácí hráč na malém vápně a je to 1:2.I nadále májí domácí více ze hry ,ale vyložené šance mají spíše  hosté . Dvakrát se v tutovce objevil brankář Hadar ,hrající v prvním poločase v útoku ,ale ani jednou nepromněnil . Domácí také mohli skórovat ,ale hosty podržel dobrým zákrokem Kajčovič.

I druhá půle začala v režii domácích ,ale jejich kombinace končili na dobře zformované obraně hostů. Ty využili ztráty domácích a po pěkné kombinaci se před brankářem zjevil Kolár a bezpečně proměnil na 1:3 . Hostům postupně docházeli přeci jen síly a tak se i domácí dostávali do nějakých šancí ,ale brankář Hadar a obrana vše stačili zlikvidovat. Na konci zápasu se ještě hostům podařil jeden vydařený brejk  a jeho konci dává Šott na konečných 1:4.

Hodnocení :

Byl to první přátelák a navíc jsme byli jen v 11 a k tomu musel hrát každý poločas brankář ,což se mi samozřejmě vůbec nelíbí .Ale odehráli jsme ten zápas v rámci možností zodpovědně a co mně těší ,že nám šli velmi dobře rychlé protiútoky , za kterých  jsme dávali pěkné branky.Doufám ,že se postupně už zapojí další hráči .Není potřeba ten výsledek nějak přeceňovat, je to jen příprava  ,ale na druhou stranu  takový výsledek snad hráče povzbudí .